získáte ZDARMA WIFI router TL-WR542G AP/Router – 2,4 GHz, 4x LAN, 1x WAN pro bezdrátové připojení neomezeného počtu zařízení (notebook, mobilní telefon, tablet, atd.) k internetu nebo USB flash disk 2GB.

Internetová optická a bezdrátová síť v naší obci Jablůnce a Pržně je postavena na kvalitních přenosových páteřních technologií předních světových výrobců o kapacitě 1 Gbps, díky kterým je zajištěna velmi vysoká kvalita, kapacita a dostupnost služeb. Pro tyto účely bylo přiděleno pouze pro síť ANEX Net Českým telekomunikačním úřadem vyhrazené licencované frekvenční pásmo, které garantuje požadované technické parametry. Žádná jiná konkurenční síť v Jablůnce a Pržně toto nemůže nabídnout!

Další služby, které Vám v rámci služby připojení nabízíme je Online TV (IPTV), ZŘÍZENÍ SLUŽBY a SERVISNÍ SLUŽBY ZDARMA. Tzn. jakékoliv servisní služby provádíme ZDARMA a neúčtujeme si hodinové sazby a cestovné podle ujetých km!

Pokud máte nyní připojení od jiného poskytovatele a nejste spokojeni s cenou, kvalitou nebo jeho podporou NEVÁHEJTE nás kontaktovat.  Vyjdeme Vám vstříc a dohodneme se na podmínkách přechodu a tarifu připojení. V případě přechodu od jiného poskytovatele Vám bude služba připojení poskytována po celou výpovědní dobu ZDARMA!


Více informací v sekci INTERNET.

Kontaktujte nás kdykoliv …

Tel./SMS.: 608 444 660

Email: info(zavináč)anex.cz, internet(zavináč)jablunka.cz