Internet

Poskytujeme časově a datově neomezené vysokorychlostní připojení k síti Internet a Online TV (IPTV) v lokalitách Jablůnka a Pržno rychlostí až 100 Mb/s.

Internetová optická a bezdrátová síť v naší obci Jablůnce a Pržně je postavena na kvalitních přenosových páteřních technologií předních světových výrobců o kapacitě 1 Gbps, díky kterým je zajištěna velmi vysoká kvalita, kapacita a dostupnost služeb. Pro tyto účely bylo přiděleno pouze pro síť ANEX Net Českým telekomunikačním úřadem vyhrazené licencované frekvenční pásmo, které garantuje požadované technické parametry. Žádná jiná konkurenční síť v Jablůnce a Pržně toto nemůže nabídnout!

Další služby, které Vám v rámci služby připojení nabízíme je Online TV (IPTV), ZŘÍZENÍ SLUŽBY a SERVISNÍ SLUŽBY ZDARMA. Tzn. jakékoliv servisní služby provádíme ZDARMA a neúčtujeme si hodinové sazby a cestovné podle ujetých km!

Pokud máte nyní připojení od jiného poskytovatele a nejste spokojeni s cenou, kvalitou nebo jeho podporou NEVÁHEJTE nás kontaktovat.  Vyjdeme Vám vstříc a dohodneme se na podmínkách přechodu a tarifu připojení. V případě přechodu od jiného poskytovatele Vám bude služba připojení poskytována po celou výpovědní dobu ZDARMA!

Buďte připojení 24 hodin denně za cenu od 6,40 Kč/den.

Budete mít online přístup ke všem informacím, které právě potřebuje. Ušetříte za pevnou telefonní linku (kterou pro připojení k internetu nepotřebujete), za noviny (které jsou online přístupné ? idnes.cz, Novinky.cz, Aktuálně.cz), za nákupy (které můžete realizovat v teple svého domova) a najde rychle vše co právě hledáte.

… Šetřete svůj čas a peníze

Přejeme hodně bezstarostného brouzdání…

Odkazy: