Televize do vašeho počítače nebo tabletu

Všem zákazníkům nyní nabízíme možnost sledovat 44 českých a slovenských televizních programů s možností vracení v čase až 30 hodin (Timeshift) na svém počítači nebo notebooku, které postupně dle nabídky a možností rozšiřujeme.

Služba OnLine TV je doplňkovou službou a je poskytována v rámci vybraných tarifů, zdarma.

Od 22.6.2015 byla z licenčních důvodů pozastavena distrubuce programů skupiny CET21 (Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka a SMÍCHOV)

Jak spustit Online TV na počítači

Ke spuštění služby OnLine TV se musíte zaslat požadavek na info@anex.cz. Poté proběhne schválení a aktivace, o kterém bude informování

Pro sledování OnLine TV na počítači budete potřebovat internetový prohlížeč. Podporované operační systémy vašich zařízení jsou Windows 7 a vyšší.
Podporované internetové prohlížeče:
Mozilla Firefox verze 64.0 + novější
Opera 57.0 + novější
Google Chrome 71.0 + novější
Safari
Internetový prohlížeč musí umět pracovat s HTML5. Pozor: služba nepodporuje chytré televize, můžete ji sledovat pouze na PC, notebooku, tabletu a chytrém telefonu.

Služba je dostupná na adrese: www.online-televize.cz

Jak spustit Online TV na Androidu nebo iOS

Služba je dostupná na adrese: www.online-televize.cz

V případě, že si službu www.online-televize.cz otevřete na těchto systémech, bude Vám sdělen doprovodný text a můžete si TV spustit bez nutnosti instalace externích aplikací.

Stavajici instalace (externí aplikace) s playlistem jsou dale podporovany.m3u

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !

OnLine TV využívá kapacitu Vaší internetové linky. Aby OnLine TV fungovala správně, nesmí být puštěny žádné jiné programy vytěžující internetovou linku, jako jsou například torrent downloadery či jiné programy na stahování dat. V případě potíží s OnLine TV nejdříve zkontrolujte, zda nemáte puštěny nějaké další programy vytěžující Vaší internetovou linku. V případě, že máte doma více počítačů využívajících internet ve stejný čas, pamatujte, že každý z těchto počítačů využívá Vaši linku a mohou tím ovlivnit sledování  OnLine TV. V případě, že jste připojeni přes wi-fi router a  OnLine TV se Vám seká či trhá, vyzkoušejte se připojit do routeru kabelem. Pokud problém přetrvává, zkuste PC restartovat. Pokud problém přetrvá i nadále, prosím kontakujte  nás.

Služba OnLine TV není zpoplatněna, tím nemá klasickou technickou podporu, garanci kvality a dostupnosti. Poskytovatelem obsahu a plátcem autorských poplatků je společnost INTERNEXT 2000, s.r.o.

Comments are closed.